ARHIVA: Propozicije i ždrijebovi

28.09.2018. Poziv i propozicije za 1. OT STSZŽ-e (Samobor, 07.10.2018.)

26.09.2018. Poziv i propozicije za 1. OT STSZŽ-e(Samobor, 07.10.2018.)

30.07.2018. 10. Memorijalni turnir „ZVONIMIR TURČINEC OGI“ (Dugo Selo, 23.09.2018)

30.07.2018. PROPOZICIJE 17. OTVORENOG NATJECANJA U STOLNOM TENISU KRAPINA 2018 – MEMORIJAL JURICE SPAČEKA (01.09.2018)

01.06.2018. Ždrijeb i okvirna satnica za 2. TOP-8 (Dugo Selo, 03.06.2018)

24.05.2018.Propozicije za 2. Pozivni turnir STSZŽ-e (Dugo Selo, 03.06.2018.)

08.05.2018.Raspored i satnica 4. kruga žup. liga (Dugo Selo, 13.05.2018.)

12.04.2018.Ždrijeb i satnica za Regionalne kvalifikacije za PH (Dugo Selo, 14. – 15.04.2018.)

08.04.2018.Propozicije za Regionalne kvalifikacije (Dugo Selo, 14. – 15.04.2018.)

02.04.2018.Ždrijeb i okvirna satnica 9. Cupa Stubaki (Oroslavlje, 14.04.2018.)

25.03.2018.Poziv i propozicije za 9. Cup Stubaki 2018. (Oroslavlje; 14.04.2018.)

22.03.2018.Ždrijeb i okvirna satnica za 6. OT RSH(Sveta Nedelja; 25.03.2018.)

14.03.2018.Poziv i propozicije za 6. OT RSH (Sveta Nedelja; 25.03.2018.)

01.03.2018.Ždrijeb i okvirna satnica za 5. OT RSH (Donja Stubica; 04.03.2018.)

20.02.2018.Poziv i propozicije za 5. OTV Regije Srednja Hrvatska (Donja Stubica; 04.03.2018.)

15.02.2018.Ždrijeb i okvirna satnica za 4. OTV (Zabok; 18.02.2018.)

11.02.2018.Poziv i propozicije za 4. OTV (Zabok; 18.02.2018.)

28.01.2018.Poziv i propozicije za 41. Memorijal “Đuro Dubenik” (Dugo Selo; 10. – 11.02.2018.)

22.01.2018.Poziv i propozicije za EQ za PH Kadeta i najmlađih kadeta(Zabok; 04.02.2018.)

12.01.2018Ždrijeb i okvirna satnica za 1. TOP-8 (V.Gorica; 14.01.2018.)

07.01.2018 Poziv i propozicije za 1. TOP – 8 STSZŽ – e (Velika Gorica; 14.01.2018.)

03.01.2018Okvirna satnica županijskih liga (Samobor; 06. – 07.01.2018.)

04.12.2017Okvirna satnica županijskih liga (Samobor; 09. – 10.12.2017.)

30.11.2017.Ždrijeb i okvirna satnica za 3. OTV STSZŽ-e (Jastrebarsko; 03.12.2017.)

24.11.2017.Poziv i propozicije za 3. OTV STSZŽ-e (Jastrebarsko; 03.12.2017.)

02.11.2017.Ždrijeb i okvirna satnica za 2. OTV STSZŽ-e (Samobor; 05.11.2017.)

23.10.2017.Poziv i propozicije za 2. OTV STSZŽ-e (Samobor; 05.11.2017.)

01.10.2017.Ždrijeb i okvirna satnica za 1. OT STSZŽ-e (Dugo Selo; 08.10.2017.)

01.10.2017.Poziv i propozicije za 1. OTV STSZŽ-e (Dugo Selo; 08.10.2017.)

24.09.2017. Raspored odigravanja županijske lige i Lige nada (Dugo Selo, subota i nedjelja 30.09 i 01.10.2017.)

02.06.2017.9. Memorijalni turnir „ZVONIMIR TURČINEC OGI“(Dugo Selo, 16.09.2017.)

02.06.2017.Ždrijeb i okvirna satnica za 2. TOP-8 STSZŽ-e (Samobor, 04.06.2017.)

25.05.2017.Poziv i propozicije za 2. TOP-8 STSZŽ-e (Samobor; 04.06.2017.)

30.03.2017.Ždrijeb i okvirna satnica za 6. OT STSZŽ-e (Sveta Nedelja, 02.04.2017.)

29.03.2017.Popis prijava za 6. OT STSZŽ-e (Sveta Nedelja, 02.04.2017.)

19.03.2017.Poziv i propozicije za 6. OT STSZŽ-e (Sveta Nedelja, 02.04.2017.)

13.03.2017.Raspored i okvirna satnica 4. kruga Županijskih liga (Dugo Selo, 19.03.2017.)

09.03.2017. Ždrijeb i okvirna satnica za 5. OT STSZŽ-e (Jastrebarsko, 12.03.2017.)

08.03.2017. Popis prijava za 5. OT STSZŽ-e (Jastrebarsko, 12.03.2017.)

28.02.2017.Propozicije za 5. OT STSZŽ-e (Jastrebarsko; 12.03.2017.)

15.02.2017.Raspored i satnica 3. kruga Županijskih liga (Samobor; 19.02.2017.)

02.02.2017.Ždrijeb i okvirna satnica za 4. 0T STSZŽ-e (Velika Gorica; 05.02.2017.)

01.02.2017.Popis prijava za 4. OT STSZŽ-e (Velika Gorica; 05.02.2017.)

27.01.2017.Poziv i propozicije za 4. OT STSZŽ-e (Velika Gorica; 05.02.2017.)

08.01.2017.PROPOZICIJE ZA 40. MEMORIJALNI MEĐUNARODNI STOLNOTENISKI TURNIR „ĐURO DUBENIK“ (Dugo Selo; 11,12.02.2017.)

06.12.2016.STK Rudeš – BOŽIĆNI TURNIR (Zagreb; 17.12.2016.)

01.12.2016.Ždrijeb i okvirna satnica za 1. TOP – 8 STSZŽ – e (Zagreb; 04.12.2016.)

28.11.2016.Propozicije za 1. TOP – 8 STSZŽ – e (Zagreb; 04.12.2016.)

24.11.2016.Ždrijeb i okvirna satnica za 3. OT STSZŽ – e (Jastrebarsko; 27.11.2016.)

23.11.2016.Popis prijava za 3. OT STSZŽ – e (Jastrebarsko; 27.11.2016.)

12.11.2016.Poziv i propozicije za 3. OT STSZŽ – e (Jastrebarsko; 27.11.2016.)

12.11.2016.Poziv i propozicije za 3. OT STSZŽ – e (Jastrebarsko; 27.11.2016.)

01.11.2016..Raspored i satnica drugog kruga Županijskih liga (Samobor; 06.11.2016.)

20.10.2016..Ždrijeb i satnica za 2. OTT STSZŽ – e (Samobor; 23.10.2016.)

19.10.2016..Popis natjecatelja za 2. OTT STSZŽ – e (Samobor; 23.10.2016.)

11.10.2016..Poziv i propozicije za 2. OT STSZŽ – e (Samobor; 23.10.2016.)

26.09.2016.Raspored i satnica prvog kruga Županijskih liga (Dugo Selo; 02.10.2016.)

15.09.2016.Ždrijeb i okvirna satnica za 1. OT STSZŽ – e (Dugo Selo; 18.09.2016.)

18.08.2016.8. Memorijalni turnir „ZVONIMIR TURČINEC OGI“(Dugo Selo 18.09.2016.)

18.08.2016.POZIV I PROPOZICIJE ZA 1. OTVORENI TURNIR KADETKINJA I KADETA STSZŽ – e(Dugo Selo 18.09.2016.)

14.04.2016.Ždrijeb i okvirna satnica za 2. TOP – 8 STSZŽ – e (Velika Gorica; 17.04.2016.)

06.04.2016.Poziv i propozicije za TOP – 8 STSZŽ – e (Velika Gorica; 17.04.2016.)

29.03.2016.Okvirna satnica 4. Kruga županijskih liga (Samobor; 03.04.2016.)

10.03.2016.Ždrijeb i okvirna satnica za 6. OTT STSZŽ – e (Sveta Nedelja; 13.03.2016.)

09.03.2016.Popis prijavljenih za 6. OTT STSZŽ – e (Sveta Nedelja; 13.03.2016.)

07.03.2016.STK RUDEŠ – VESELI USKRŠNJI TURNIR (Zagreb, 19.03.2016)

01.03.2016.Poziv i propozicije za 6. OTT STSZŽ – e (Sveta Nedelja; 13.03.2016.)

18.02.2016. Ždrijeb i okvirna satnica 5. OTT STSZŽ – e (Dugo Selo; 21.02.2016.)

17.02.2016.. Popis prijava za 5. OTT STSZŽ – e (Dugo Selo; 21.02.2016.)

12.02.2016. Poziv i propozicije za 5.Otvoreni turnir STSZŽ – e (Dugo Selo; 21.02.2016.)

08.02.2016. Okvirna satnica 3. kruga županijskih liga (Dugo Selo; 14.02.2016.)

22.01.2016. Ždrijeb i okvirna satnica za 4. OTT STSZŽ – e (Samobor; 24.01.2016.)

21.01.2016. Popis prijava za 4. OTT STSZŽ – e (Samobor; 24.01.2016.)

14.01.2016. Poziv i propozicije za 4. OTT STSZŽ – e (Samobor; 24.01.2016.)

12.01.2016. PROPOZICIJE ZA 39. MEMORIJALNI MEĐUNARODNI STOLNOTENISKI TURNIR „ĐURO DUBENIK“ (Dugo Selo; 06 – 07.02.2016.)

03.12.2015.Ždrijeb i satnica za 1. TOP – 8 STSZŽ – e (Samobor; 06.12.2015.)

27.11.2015.Poziv i propozicije za 1. TOP – 8 STSZZ (Samobor; 06.12.2015.)

24.11.2015.Drugi krug županijskih liga (Samobor- dvorana Konzum; 29.11.2015.)

05.11.2015.. Ždrijeb i okvirna satnica za 3. OTV STSZŽ – e (Jastrebarsko; 08.11.2015.)

04.11.2015. Popis prijava za 3. OTV STSZŽ – e (Jastrebarsko; 08.11.2015.)

26.10.2015. Poziv i propozicije za 3. OTV – STSZŽ – e (Jastrebarsko; 08.11.1015.)

16.10.2015. Ždrijeb i okvirna satnica za 2. OTV STSZŽ – e (Samobor; 18.10.2015.)

15.10.2015. Popis igrača za 2. OTV STSZŽ – e (Samobor; 18.10.2015.)

07.10.2015. 2. Otvoreni turnir STSZŽ – e(Samobor; 18.10.2015.)

05.010.2015. Okvirna satnica županijskih liga (Dugo Selo; 11.10.2015.)

18.09.2015. Ždrijeb i satnica 1. OTV – a (Dugo Selo; 19.09.2015.)

08.09.2015. Otvoreni turnir Zagrebačke županije (Dugo Selo; 19.09.2015.)

05.06.2015. Ždrijeb i satnica za 2. TOP 8 STSZŽ – e (Velika Gorica; 07.06.2015.)

29.05.2015. Propozicije za 2. Pozivni turnir STSZŽ – e (Velika Gorica; 07.06.2015.)

13.05.2015. 4. Krug županijskih liga (Dugo Selo; 24.05.2015.)

09.04.2015 Ždrijeb i satnica 6. OTV – a (Samobor; 12.04.2015.)

12.03.2015. Ždrijeb i satnica 5. OTV – a (Samobor;15.03.2015.)

06.03.2015. 5. Otvoreni turnir Zagrebačke županije (Samobor, 15.03.2015.)

17.02.2015. Satnica i raspored odigravanja 3. kruga županijskih liga (Samobor, 22.02.2015.)

06.02.2015. Propozicije za 38. Memorijal Đuro Dubenik (Dugo Selo, 14. – 15.02.2015.)

29.01.2015. Ždrijeb i satnica 4. turnira STSZŽ – e (Dugo Selo, 31.01.2015.)

15.01.2015. Poziv i propozicije za 4. Otvoreni Turnir kadetkinja i kadeta STSZŽ – e (Dugo Selo; 31.01.2015.)

22.12.2014. Poziv i propozicije za 6. Otvoreno prvenstvo Ljubešćice u stolnom tenisu ( Ljubešćica; 03. – 04.01.2015. )

09.12.2014. TOP – 8 Zagrebačke županije za najmlađe kadetkinje i najmlađe kadete (Velika Gorica; 14.12.2014.)

04.12.2014. Promjena termina odigravanja za najml. kadetkinje i najml. kadete TOP – 8 STSZŽ – e

01.12.2014. Poziv i propozicije za 1. TOP – 8 turnir STSZŽ – e (Velika Gorica; 07.12.2014.)

27.11.2014. Ždrijeb i satnica za 3. Otvoreni turnir STSZŽ – e (Jastrebarsko; 30.11.2014.)

26.11.2014. Popis natjecatelja za 3. Otvoreni turnir Zagrebačke županije (Jastrebarsko; 30.11.2014.)

10.11.2014. Poziv i propozicije za 3. Otvoreni turnir kadetkinja i kadeta STSZŽ – e (Jastrebarsko; 30.11.2014.)

26.10.2014. Satnica i raspored odigravanja 2. kruga županijskih liga (Zagreb: 09.11.2014)

17.10.2014. ŽDRIJEB I SATNICA ZA 2. OTVORENI TURNIR STSZŽ-e (Samobor: 19.10.2014)

03.10.2014. POZIV I PROPOZICIJE ZA 2. OTVORENI TURNIR KADETKINJA I KADETA STSŽ-e (Samobor: 19.10.2014)

26.09.2014. SATNICA I RASPORED ODIGRAVANJA 1. KRUGA ŽUPANIJSKIH LIGA (Dugo Selo: 05.10.2014)

19.09.2014. ŽDRIJEB I SATNICA ZA 1. OTVORENI TURNIR STSZŽ – e (Dugo Selo: 21.09.2014)

18.09.2014. POPIS PRIJAVA ZA 1. OTVORENI TURNIR STSZŽ – e (Dugo Selo: 21.09.2014)

06.09.2014. POZIV I PROPOZICIJE ZA 1. OTVORENI TURNIR KADETKINJA I KADETA STSZŽ – e